strona główna    |    producenci felg    |    opony    |    konfigurator felg    |    galeria aut naszych klientów    |    kontakt   

 

Wszystkie felgi z naszej oferty posiadają niemiecki certyfikat jakości TÜV.

Napisz nam, jakich felg szukasz, a my prześlemy na twój adres e-mail bogatą ofertę niemieckich felg aluminiowych.

Co to jest konfigurator i na jakiej zasadzie działa?

Konfigurator felg to narzędzie przeznaczone do komfortowego wyszukiwania felg aluminiowych. Konfigurator został stworzony z myślą o osobach, które nie znają dokładnych parametrów technicznych felg, nie wiedzą jaki rozstaw śrub występuje w ich samochodach a osadzedzenie ET felgi to dla nich czarna magia.
Dobór felg do samochodu działa bardzo łatwo. Na początku trzeba wybrać markę pojazdu do którego szukamy felg. Następnym krokiem, jakby się wydawało, jest wybór modelu auta. Tak też czynimy. Podążając dalej wybieramy jeszcze typ auta czyli czy jest to na przykład sedan, kombi, czy może sportowa wersja jak Mercedes AMG. W następnym kroku wybieramy rozmiar felg i gotowe. Naszym oczom ukazała się oferta niemieckich felg aluminiowych. Oferta dotyczy tylko felg dostępnych i gotowych do wysłania. Kolejnym udogodnieniem jest filtrowanie modeli felg według danego producenta. Tę opcję polecamy osobom, które wiedzą jakich felg szukają.

Tak więc w czterech szybkich krokach (kliknięciach) możemy w wygodny sposób dopasować odpowiednie felgi do naszego pojazdu.

W celu szybkiej realizacji zamówień oferujemy możliwość wysyłki felg bezpośrednio od producentów felg z niemiec na państwa adres.

Felgi dostarczane są za porednictwem firmy kurierskiej DPD lub DHL. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.